Kurumsal

Hikayemiz seçkin damaklara özel, kaliteli ve taze hamburger hazırlama tutkusuyla başladı. Sektörel tecrübelerimizle yenilikçi bakış açısını harmanlayarak oluşturduğumuz Vav Burger’le bir şehir efsanesi olmayı başardık. Profesyonel olarak başladığımız üretim yolculuğunda en iyiyi aramaktan asla vazgeçmedik. Yoğun hammadde araştırması ve lezzet denemeleri sonucunda özel olarak bir araya getirdiğimiz aromalarla ilk homemade burgerimizi misafirlerimizin beğenisine sunduk. Et severlerin kalbini fethetmeyi başardığımız Vav Burger’in ardından Vav Pizza, Vav Wings ve Vav Pattis’le daha geniş kitlelerle tanışmayı hedefliyoruz. Bir hayalle başlayan ev yapımı burger maceramızın somutlaştırdığımız ilk şube açılışımızın üzerinden 7 yıl geçti ve geldiğimiz noktada Konya’da 6, Ankara’da 1 olmak üzere toplam 7 lezzet durağımızla yolumuza devam ediyoruz. 

 

Helal ve güvenilir gıdayı uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturduğumuz bu süreçte başarımızı “En İyi Best” ve Türkiye çapındaki Favori Lezzet Ödülleri’nde “En İyi Burger” birinciliğiyle taçlandırdık. Konya’da başlayan lezzetli ve taze hamburgeri sınırlarımızı aşarak Türkiye’nin dört bir yanında farklı damaklarla buluşturmaya karar verdik. Bizim gibi işini tutkuyla yapan yatırımcılarla iş birliği yaparak Vav markasını daha ileriye taşıma yıolunda  adım adım ilerliyoruz. Marka yolculuğumuzda bize eşlik edeceğiniz için oldukça heyecanlıyız. Sizin hayallerini gerçekleştirme serüveninizde yanınızda olarak işin yorucu ve sıkıcı olan tüm kısımlarını biz hallediyoruz. Size yalnızca keyif dolu bir sektör tecrübesi sunuyoruz. Özgün hamburger ve tavuklarımızla siz de ilkler arasında yerinizi alarak bulunduğunuz bölgeye değer katabilirsiniz. Kâr marjı yüksek ve güvenilir bir yatırım için Vav Burger ve Vav Wings markalarımızı daha yakından tanıyabilirsiniz. 

 

Vav Wings

İyi bir hamburgerin olmazsa olmazı nedir? Kaliteli et, iyi bir ekmek ya da özel soslar mı? Bizim için iyi bir hamburgerin vazgeçilmezi her bir ürünün hazırlığında gösterilen özen, kaliteli malzeme seçimi ve tazeliktir. Doğru ürün seçiminin ardından akıllarda kalan bir hamburger yapmak ise tam bir ustalık işidir. Yılların tecrübesiyle doğru malzemeleri birleştirerek oluşturduğumuz Vav Burger’in tüm aşamaları deneyimli ellerden çıkarak konuklara servis edilir. 

 

Her şey Vav’dan mottosuyla başladığımız serüvenimizde hamburgerin tüm aşamaları tesislerimizde günlük operasyonlarla hazırlanır. Soğuk zincir sevkiyatıyla şubelere gönderilen et ve ekmekler, sunum öncesinde özel soslarla birleştirilerek tüketicilere sunulur. Kömür ateşinde hazırlanan et, hamburgerin benzersiz tadının başladığı noktadır.  Etin yumuşacık ekmekle mükemmel birleşimi hamburgerin her ısırıkta damakta keyifli bir lezzet bırakmasını sağlar. 

 

Hammadde teminatı bizim en hassas noktamız. Doğal beslenen hayvanlardan seçtiğimiz etlerle hazırladığımız hamburger, farklı zevklere uygun soslarla birleştirilerek en iyisini arayan misafirlerle buluşturulur. Damakları şenlendiren hamburgerin en iyi dostu olan patates seçimi ise en az hamburger eti kadar önemlidir. Taze ve lezzetli patatesleri özel baharat karışımımızla birlikte servis ederek mükemmel tatları bir araya getiriyoruz.